Kotík Pravoslav (Slabce 1889 - 1970 Praha)
Artisté, signováno a datováno dole uprostřed P. Kotík 52, kvaš/papír, 30 x 21 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |